Şehri Sanat Baklavaları

Canan Aydoğan Tekirdağ ve İstanbul Şehr-i Sanat Baklavaları satış 1’ncisi oldu.

Şehr-i Sanat Baklavacısı Tekirdağ 100.Yıl Şubesi Yöneticisi Canan Aydoğan, Aralık 2020 dönemi Tekirdağ ve İstanbul içinde bulunan Şehr-i Sanat Baklavacısı bayileri içinde satış 1’ncisi oldu. Şehr-i Sanat Baklavacısı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çalık, Bayi Sorumlusu Mustafa Korkmaz ve Canan Aydoğan’ın daha önce eğitimci olarak görev yapıp ayrıldığı Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve şu anda İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olan Suat Aydın, Canan Aydoğan’ı tebrik ederek takdir plaketi verdiler.

Murat Çalık, baklavada bayileşme ve markalaşmayı başardıkları ekip arkadaşlarının bu çok önemli başarılarının kendilerini gururlandırdıklarını belirterek “yaşadığımız bu pandemi sürecinde Canan Aydoğan’ın hem Tekirdağ hem İstanbul genelinde satış 1’nciliğine ulaşması, onun kendisine olan güveni ve markamıza sahip çıkıp, kaliteyi, lezzeti müşterileriyle buluşturabilmesindeki çabasının yansımasıdır” dedi.

Halk Eğitim Merkezi dönemindeki birçok öğretmen arkadaşlarının da özel tebrikleri ile gerçekleşen plaket töreninde Canan Aydoğan “bu başarı hepimizin başarısıdır. Şehr-i Sanat Baklavacısı’nın insanlarımızdaki lezzet ve kalite algısının birinciliğidir” diye konuştu.