Şehri Sanat Baklavaları

Müşteri memnuniyeti ile satış 1’incisi oldu

Silivri ANKA Şubesi, Şehr-i Sanat Baklavacısı Tekirdağ ve İstanbul bayileri içinde Kasım 2020 satış 1’incisi oldu. Şehr-i Sanat Baklavacısı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çalık, Bayii Sorumlusu Mustafa Korkmaz, Bayii Koordinatörü Canan Aydoğan ve Üretim Koordinatörü Murat Gökdere tarafından ziyaret edilerek 1’inciliği tebrik edilen şube yöneticisi Yılmaz Dilgi, bu başarının sırrının Şehr-i Sanat Baklavacısı’nın sürekli müşteri memnuniyeti ve genel merkezimizin kesintisiz desteği ile olduğunu ifade etti. Pandemi dönemi olmasına rağmen bölgesinde Şehr-i Sanat Baklavacısı’nın kaliteli, lezzetli baklava ve tatlılarının çok önemli bir damak tadı algısıyla sürekli müşteri memnuniyeti oluşturduğunu ve değerli konuklarının tatlılarına olan talep ve teveccühlerinin yaptıkları satışlara olumlu bir şekilde yansıdığını belirten Yılmaz Dilgi, “Hiç bir başarı tesadüf değildir. "Çünkü başarının asansörü yoktur." Çalışmak, üretmek, reklam, yenilik ve hizmet etmek... Ortağım Sn. Ahmet Avcı ve ekibimiz ile felsefemiz budur” dedi.

Şehr-i Sanat Baklavacısı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çalık da Silivri Anka Şubemizin kaliteyi, lezzeti, tanıtımı aynı zamanda güleryüzlü hizmet felsefesiyle konuklarıyla buluşturma prensibinin bu çok önemli başarıyı beraberinde getirdiğini kaydetti. Pandemi döneminde hem kendilerine hem markalarına hem de ülke ekonomisi adına moral motivasyon olduğunun altını çizdi.

Murat Çalık, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya bu ziyaretin anısına, kendi yazdığı kişisel gelişim kitaplarından olan Doğru İnsan, Doğru Zaman, Doğru İş kitabını hediye etti.

Günün anısına Silivri Anka Şubesi adına Yılmaz Dilgi’ye, Şehr-i Sanat Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çalık ve heyeti tarafından takdir belgesi takdim edildi.