Şehri Sanat Baklavaları

Şehr-i Sanat’ın Sanatçılara SaygısıCanan Aydoğan efsane tiyatrocu Nejat Uygur’un tiyatro sanatçısı oğulları Süheyl ve Behzat Uygur’un yeni oyunları Hey Gidi Günler’in provalarına özel olarak katılarak Uygur Kardeşler’e hayırlı olsun dileğini iletti. Canan Aydoğan, Şehr-i Sanat fabrikasında özel olarak yaptırdıkları şanlı bayrağımız ay-yıldızlı motifli bir tepsi baklavayı Behzat Uygur’a özel olarak takdim ederken, ekibi için de bir tepsi baklavayı hediye etti.


Behzat Uygur sağlık sorunları dolayısıyla tatlı yiyemediğini ama Şehr-i Sanat’ın bu nazik hediyesinden çok büyük memnuniyet duyduğunu belirtti. Şehr-i Sanat Baklavacısı Bayii Koordinatörü Canan Aydoğan, “Özellikle televizyonun hayatımıza girmesi, daha sonra gelen iletişim teknolojisi ve sosyal medya tiyatro gibi sanatımızın anası ve atası olan tiyatronun insanların unutmasına yol açtı. Ama sizler babanızın kanatları altında yetişmiş çok önemli iki tiyatrocusunuz. Hem ağabeyiniz Süheyl Uygur, hem de siz hala tiyatromuzun ayakta kalması, dipdiri durması ve insanlarımızla buluşması adına en güzel oyunları sahneye koymaya devam ediyorsunuz. Bu bağlamda sizin yaptığınız işi tiyatromuzun geleceğe aktarılması adına çok kutsal bir misyon olarak görüyorum” dedi.


Behzat Uygur da bu güzel iltifatlarından dolayı Aydoğan'a teşekkür ederek, “Yapılan her iş kutsaldır. Alın teriyle kazanılan her para helaldir. Şehr-i Sanat Baklavacısı yönetimi olarak bize yaptığınız bu nazik hayırlı olsun dilekleriniz bizim için çok önemlidir. Görüyorum ki sizler baklava tepsisine güzel bayrağımızı nakış nakış işleyecek kadar bu işin uzmanı olmuşsunuz. Sizin yaptığınız da bir sanat, sizin yaptığınız iş de takdir edilmeli. Şehr-i Sanat’ı baklava sektöründeki çalışmaları dolayasıyla tebrik ediyorum. Şehr-i Sanat’ın sanat ve sanatçılara olan bu ilgisini biz de çok takdirle karşılıyoruz” ifadelerini kullandı.


www.sehrisanatbaklava.com


0282 262 40 62


Şehr-i Sanat Baklavacısı