Şehri Sanat Baklavaları

Şehr-i Sanat’ın Sanatçılara SaygısıŞeh-i Sanat Baklavacısı Bayii Sorumlusu Ahmet Avcı, Behzat ve Süheyl Uygur’un Hey Gidi Günler oyununun provalarına giderek yeni oyunları için kendilerine hayırlı olsun dileklerini iletti.


Ahmet Avcı, efsane tiyatrocu Nejat Uygur’un tiyatro sanatçısı oğulları Süheyl ve Behzat Uygur’un yeni oyunları Hey Gidi Günler’in provalarına özel olarak katılarak Uygur Kardeşler’e hayırlı olsun diledi. Avcı, Şehr-i Sanat fabrikasında özel olarak yaptırdıkları şanlı bayrağımız ay-yıldızlı motifli bir tepsi baklavayı Behzat Uygur’a özel olarak takdim etti ve ekibi için de bir tepsi baklavayı hediye etti.


Behzat Uygur sağlık sorunları dolayasıyla tatlı yiyemediğini ama Şehr-i Sanat’ın bu nazik hediyesinden çok büyük memnuniyet duyduğunu belirtti. Şehr-i Sanat Baklavacısı Bayii Sorumlusu Ahmet Avcı, Nejat Uygur’un Türk Tiyatrosunun temel taşlardan birisi olduğunu belirterek, “Eski kuşaklar Nejat Uygur ismiyle büyüdüler, onun oyunlarını zevkle keyifle izlediler. Tiyatro sahneleriyle bizlere yüzlerce oyun bırakan, her oyunu televizyonlarda da yayınlandığında herkesin yüzünde kahkaha ve gülümseme oluşturan bu oyunlar ve Nejat Uygur klasında elbette oyuncumuz kalmadı. Ama siz ağabeyiniz Süheyl ile beraber babanızın tiyatrolarında yetiştiniz ve onun izinden yürüyorsunuz. Sizin de tiyatro sanatımızı geleceğe aktarmak adına çok önemli bir misyonumuz var. Bu misyonu devam ettiriyor, çok güzel oyunları sahneye koyuyorsunuz. Sizleri bu çabanızdan dolayı tebrik ediyorum” diye konuştu.


Behzat Uygur da bu çok özel iltifatlarından dolayı Ahmet Avcı’ya teşekkür ederek, “Yapılan her iş kutsaldır. Alın teriyle kazanılan her para helaldir. Şehr-i Sanat Baklavacısı yönetimi olarak bize yaptığınız bu nazik hayırlı olsun dilekleriniz bizim için çok önemlidir. Görüyorum ki sizler baklava tepsisine güzel bayrağımızı nakış nakış işleyecek kadar bu işin uzmanı olmuşsunuz. Sizin yaptığınız da bir sanat, sizin yaptığınız iş de takdir edilmeli Şehr-i Sanat’ı baklava sektöründeki çalışmaları dolayasıyla tebrik ediyorum. Şehr-i Sanat’ın sanat ve sanatçılara olan bu ilgisini biz de çok takdirle karşılıyoruz” ifadelerini kullandı.


www.sehrisanatbaklava.com


0282 262 40 62


0282 262 40 64


Şehr-i Sanat Baklavacısı